OBJEDNÁVKA

Vítejte na objednávkové stránce. Vyplněná a odeslaná objednávka je závazná.

Protože jsou až do 30. 11. 2017 vyprodány všechny termíny ŽIVÉHO školení na zvýšení tržeb v restauraci, můžete nyní získat toto  školení pro servírky a číšníky jako E-book (v PDF) ZA SNÍŽENOU CENU! Navíc V NOVÉ, VYLEPŠENÉ VERZI 0.2. Sleva platí ale už jen:

Co koupí některého z našich produktů získáte?

 • 1

  Konkurenční výhodu

  Získáte konkurenční výhodu oproti jiným restauracím, které školením nebo certifikací neprošly. Budete tedy zvyšovat jak tržby, tak postupně počet hostů ve Vaší restauraci, protože se hosté budou do Vaší restaurace rádi vracet a budou ji doporučovat dále.
 • 2

  Vyšší tržby

  Díky školení se naučí servírky a číšníci ve Vaší restauraci základní prodejní techniky potřebné pro zvýšení tržeb v restauraci. Pomocí certifikace pak dáte svým hostům vědět, že ve Vaší restauraci mohou očekávat kvalitní obsluhu a služby.
 • 3

  Rychlou návratnost investice

  Při objednávce školení Vám, podle toho v jaké cenové kategorii je Vaše restaurace, stačí obsloužit novým způsobem, který se obsluhující personál naučí při školení, třeba jen cca 10 hostů (i stávajících) a Vaši investici máte zpět.
 • 4

  Jedinečný produkt

  Jako jediní v České republice a zcela pravděpodobně i v Evropě jsme pro Vás připravili Školení na zvýšení tržeb v restauraci i jako E-book v PDF formátu. Ani komplexní ŽIVÉ školení zaměřené především na zvýšení tržeb v restauraci jinde nezískáte. Stejně tak certifikaci kvality obsluhy a služeb objednáte pouze u Mirin Group Restaurant Academy.
 • 5

  Kvalitní vybavení pro obsluhu

  Kromě školení obsluhujícího personálu nebo certifikace restaurace máte možnost objednat si také vybrané vybavení pro servírky a číšníky, které se vyznačuje vysokou kvalitou.

Co o školení a certifikaci pro restaurace říkají někteří naši klienti:

Zhruba týden před otevřením našeho Zájezdního hostince Starý Svět poblíž Votic u nás v podniku proběhlo školení obslužného personálu, vedené slečnou Trojákovou. Školení se neslo v příjemném duchu, bylo skutečně "živé", jak bylo avizováno v nabídce a personál i díky závěrečnému dotazování získal většinu potřebných teoretických informací, které byly potřebné k zahájení našeho provozu. Slečně Trojákové bych jménem všech zaměstnanců ráda poděkovala za věnovaný čas. Věříme, že i díky získaným informacím z tohoto školení bude náš Starý svět hostit pouze spokojené a znovu se vracející klienty.

Kateřina HajičováStarý svět

Když někdo uvádí super recenze, na první pohled se to zdá jako klišé. V tomto případě to tak ovšem není. To, co se někteří zaměstnanci učí celý život - a někteří se to ani nikdy nenaučí - zvládli naši číšníci v průběhu školení. A co více, všechny poznatky uplatňují na place. Protože můžeme mít nejlepší produkty, nejlepší jídlo, ale pokud není zákazník spokojený, je všechna práce back office zbytečná.

Zuzana LovackáHotel Libínské Sedlo

Chtěli bychom Vám mockrát poděkovat za školení, které nám velice pomohlo v nastavení našich cílů a priorit v oblasti zvyšování tržeb. Nyní máme jasně stanovená pravidla, kterými se řídí naše servírky, pro které je také velice důležité mít stanovený jasný postup při obsluze našich hostů. Stále se snažíme zlepšovat náš servis. Vždy se ale vracíme k Vašemu školení, abychom si znovu utvrdili základní pravidla, která jsou hlavním stavebním kamenem našich pravidel obsluhy. Ještě jednou tedy děkujeme za školení, které pro nás bylo velice užitečné a co je důležité, také srozumitelné.

Klára EnčevováBagel Lounge

Super! Jsme nadšeni! Mělo to smysl. Děkujeme.

Radka V.Hotel Šumava Inn

Dle doporučení jsme začali sledovat výši tržeb v přepočtu na jednoho hosta a byli jsme mile překvapeni. Živé školení na zvýšení tržeb v restauraci nám velmi pomohlo. Zisk z každého hosta se nám zvýšil o více než třetinu! A někteří hosté se nám dokonce i začali vracet, což se dříve nedělo. Tato investice se rozhodně vyplatila.

M. H.Hotel Julian

Potřebujete pomoc?

Napište nám na miroslava.trojakova@restaurantacademy.cz nebo volejte na +420 776 17 99 18.

Jsme tu pro Vás, rádi Vám pomůžeme.