GASTRO VYBAVENÍ PRO RESTAURACE

Do Vaší restaurace si můžete objednat následující gastro vybavení:

číšničák patent pulltaps basic, vývrtka pro číšníky, otvírák pro číšníky, číšničák

Číšnický nůž

Popis: kvalitní číšnický nůž s vývrtkou Pulltap´s Basic. Tato kapesní vývrtka je ergonomicky tvarovaná, lehká a malá. Dobře padne do ruky. Pro jednoduché a rychlé vytáhnutí korku z lahve má tento číšnický nůž dvoustupňovou kloubovou podporu. Vývrtka Pulltap´s Basic se vyznačuje delší životností než většina obyčejných "číšničáků". Po domluvě je možné aplikovat na číšnické nože i logo restaurace (kalkulace na vyžádání).

Cena: 217 Kč / ks (DPH není účtováno) 

Cena dopravy: 80 Kč (Česká pošta) nebo osobní odběr v Praze ZDARMA

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží. Dopravu (1 ks) nebo osobní odběr (1 ks) je NUTNÉ OBJEDNAT při objednávce jakéhokoliv zboží.

Příručník bílý

Popis: příručník pro servírky a číšníky je nezbytnou pomůckou při jejich práci v restauraci. Složení 100% hladká bavlna, barva bílá - odstín smetanová, pevný materiál, český výrobek, rozměr cca 40x40 cm. Na příručníky je po domluvě možné zhotovit potisk nebo výšivku (kalkulace na vyžádání).

Další varianty na vyžádání: kromě těchto standardních máme k dispozici i příručníky o rozměru 50x50 cm a/nebo z materiálu 100% bavlna - damašek s reliéfovým proužkovaným vzorem, barva bílá - odstín sněhově bílá (za větší rozměr a/nebo za damaškový materiál je mírně vyšší cena). Při objednávce 10 a více kus si můžete nechat vyrobit příručníky i v jiné barvě (výběr z našeho vzorníku barev) - cena dle kalkulace. 

Cena: 118 Kč / ks (DPH není účtováno) 

Cena dopravy: 80 Kč (Česká pošta) nebo osobní odběr v Praze ZDARMA

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží. Dopravu (1 ks) nebo osobní odběr (1 ks) je NUTNÉ OBJEDNAT při objednávce jakéhokoliv zboží.

černá číšnická zástěra krátká s kapsami

Zástěra číšnická krátká

Popis: krátká číšnická zástěra černé barvy, s kapsami, materiál polyester/bavlna, rozměry: 90x40 cm. Po domluvě je možné zhotovit na zástěry potisk o velikosti max. 200x200 mm (kalkulace na vyžádání).

Cena: 293 Kč / ks (DPH není účtováno) 

Cena dopravy: 80 Kč (Česká pošta) nebo osobní odběr v Praze ZDARMA

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží. Dopravu (1 ks) nebo osobní odběr (1 ks) je NUTNÉ OBJEDNAT při objednávce jakéhokoliv zboží.

profesionální nerezový ruční šlehač na mléčnou pěnu na cappuccino nebo kávu latte

Šlehač na mléčnou pěnu

Popis: profesionální nerezový ruční šlehač na mléko. Díky němu zvládne udělat kvalitní mléčnou pěnu na cappuccino nebo kavu latte skutečně každý. Objem 0,5 l. 

Cena: 543 Kč / ks (DPH není účtováno) 

Cena dopravy: 80 Kč (Česká pošta) nebo osobní odběr v Praze ZDARMA

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží. Dopravu (1 ks) nebo osobní odběr (1 ks) je NUTNÉ OBJEDNAT při objednávce jakéhokoliv zboží.

vybavení pro restaurace, oblečení pro číšníky a servírky, košile pro číšníka, košile pro servírky, dlouhá číšnická zástěra

Jiné gastro vybavení pro restaurace

Popis: nenašli jste na této stránce vhodné gastro vybavení pro Vaši restauraci? Zeptejte se nás. Máme k dispozici kompletní gastronomické vybavení, a to jak do prostor restaurace, tak pro obsluhující personál i do kuchyně. Nejvíce žádané jsou různé typy zástěr (dlouhé, s laclem, jiné barvy, kuchařské), košile, halenky, a další oblečení pro servírky a číšníky, příbory, pepřenky, vybavení pro kuchaře, rozetky (s nebo bez loga), ubrousky (s nebo bez loga), propisky (s nebo bez loga), ubrusy, papírové placemety (prostírání) a inventář na bar a na servis vína. Jistě si také vyberete. Stačí se zeptat, zda máme to, co sháníte.

Cena: na vyžádání dle poptávaného typu vybavení

Cena dopravy: dle ceníku České pošty nebo osobní odběr v Praze ZDARMA

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží.