Novinka – vybavení pro gastronomii a obsluhující personál restaurace

Máme pro vás novinku. Nyní si na našich stránkách můžete vedle školení pro servírky a číšníky nebo certifikace kvality obsluhy objednat také vybavení pro restaurace, především pak pro obsluhující personál. Nejčastěji je potřeba pořídit pro servírky a číšníky: číšnický nůž, příručník a číšnickou zástěru. Podívejte se na obrázky a popis zboží.

Některé zboží můžete zakoupit ihned, ostatní stačí poptat. Máme kompletní vybavení pro gastronomické subjekty. Ať už potřebujete rozetky, ubrousky, ubrusy, skerting, oblečení pro servírky a číšníky, šálky, podšálky, skleničky,  vázy, příbory, karafy na víno, tubusy na lahve vína, icekýbl, jednorázové nádobí, vybavení do kuchyně, skládací nábytek do restaurace nebo cokoliv jiného, máme vše k dispozici. Stačí se zeptat. Pokud je nějaké vybavení, které byste na našich stránkách uvítali mít k dispozici objednat kdykoliv a ihned, budeme rádi, když nám napíšete do komentáře níže. Bude-li to možné, zařadíme takto doporučené zboží také do přímého prodeje (e-shopu).

Děkujeme za spolupráci.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře a k zasílání e-mailů, které by Vás v této souvislosti mohly zajímat. Zásady zpracování osobních údajů