VYBAVENÍ PRO OBSLUHU

Nyní si můžete do Vaší restaurace objednat i vybavení pro servírky a číšníky:

číšničák patent pulltaps basic, vývrtka pro číšníky, otvírák pro číšníky, číšničák

Číšnický nůž

Popis: kvalitní číšnický nůž s vývrtkou Pulltap´s Basic. Tato kapesní vývrtka je ergonomicky tvarovaná, lehká a malá. Dobře padne do ruky. Pro jednoduché a rychlé vytáhnutí korku z lahve má tento číšnický nůž dvoustupňovou kloubovou podporu. Vývrtka Pulltap´s Basic se vyznačuje delší životností než většina obyčejných "číšničáků". Po domluvě je možné aplikovat na číšnické nože i logo restaurace (kalkulace na vyžádání).

Cena: 217 Kč / ks (DPH není účtováno) 

Cena dopravy: 50 Kč (Česká pošta) 

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží. Dopravu (1 ks) nebo osobní odběr (1 ks) je NUTNÉ OBJEDNAT při objednávce jakéhokoliv zboží.

Příručník bílý

Popis: příručník pro servírky a číšníky je nezbytnou pomůckou při jejich práci v restauraci. Složení 100% bavlna, kvalitní materiál, český výrobek, rozměr cca 46x46 cm. Na příručník je po domluvě možné zhotovit potisk nebo výšivku (kalkulace na vyžádání).

Cena: 118 Kč / ks (DPH není účtováno) 

Cena dopravy: 50 Kč (Česká pošta) 

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží. Dopravu (1 ks) nebo osobní odběr (1 ks) je NUTNÉ OBJEDNAT při objednávce jakéhokoliv zboží.

černá číšnická zástěra krátká s kapsami

Zástěra číšnická krátká

Popis: krátká číšnická zástěra černé barvy, s kapsami, materiál polyester/bavlna, rozměry: 90x40 cm. Po domluvě je možné zhotovit na zástěry potisk o velikosti max. 200x200 mm (kalkulace na vyžádání).

Cena: 293 Kč / ks (DPH není účtováno) 

Cena dopravy: 50 Kč (Česká pošta) 

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží. Dopravu (1 ks) nebo osobní odběr (1 ks) je NUTNÉ OBJEDNAT při objednávce jakéhokoliv zboží.

další vybavení pro restaurace, oblečení pro číšníky a servírky, košile pro číšníka, košile pro servírky, dlouhá číšnická zástěra

Jiné vybavení pro restaurace

Popis: nenašli jste na této stránce vhodné vybavení pro Vaši restauraci? Zeptejte se nás. Máme k dispozici také jiné typy zástěr (dlouhé, s laclem, jiné barvy, kuchařské), košile, halenky, polo-košile, vybavení pro kuchaře, rozetky (s nebo bez loga), ubrousky (s nebo bez loga), propisky (s nebo bez loga), papírové placemety (prostírání) a další sortiment pro restaurace. Jistě si vyberete.

Cena: na vyžádání dle poptávaného typu vybavení

Cena dopravy: dle ceníku České pošty

Poznámka: cena dopravy není zahrnuta v ceně zboží.