ŠKOLENÍ A CERTIFIKACE

Máte jakékoliv dotazy? Jsme tu kdykoliv pro Vás.

+420 776 17 99 18

info@restaurantacademy.cz

Máte nějaké dotazy? Jsme tu kdykoliv pro Vás.

info@restaurantacademy.cz

Proč si objednat školení číšníků a servírek právě od nás?

 • 1 téma, 1 školení, 1 cena, kompletní znalosti a dovednosti servírek a číšníků
  Chcete obsluhující personál ve své restauraci naučit určitým znalostem a dovednostem? U Mirin Group Restaurant Academy stačí objednat jedno školení a budou to umět. Nemáme školení rozkouskovaná do několika navazujících kurzů, z nichž každý něco stojí. Naše školení jsou jasně tematicky zaměřena. Ihned tedy víte, do čeho investujete a co je hlavním přínosem.
 • Zábava místo mučení
  Školení neznamená, že budou Vaši zaměstnanci jako ve škole pouze znuděně poslouchat. Proto si společně naladíme příjemnou atmosféru a pohodu. Jen tak bude servírky a číšníky školení bavit a budou nejen rádi hltat nové informace, ale budou chtít aktivně sdílet a konzultovat své poznatky a zkušenosti. Tím dochází snadněji k nápravě jejich chyb, rychlému převzetí nových návyků a zlepšení kvality obsluhy i osvojení si umění prodávat v restauraci. Našim cílem je, aby obsluhující personál školení nejen bavilo, ale přímo nadchlo místo toho, aby na konci řekli "konečně to máme za sebou". To se skutečně nestává. Naopak se obsluhující personál většinou už nemůže dočkat, až si vše vyzkouší přímo na place. A Vy tak věnujete svým zaměstnancům skutečný bonus, ze kterého budou mít radost.
 • Odbornost školitelů
  Nevaříme z vody. Ale kuchařům se do vaření nepleteme. Školení je vytvořeno a vedeno školiteli s odbornými znalostmi a dlouholetou praxí v oboru pohostinství, konkrétně v obsluze a sommelierství. Proto dokážeme dobře porozumět potřebám Vašeho provozu a poradit, co lze zlepšit a jak dosáhnout úspěchu.
 • Poradenství zdarma
  Při objednávce školení od nás získáte další výhodu. Rádi Vám poradíme, jak motivovat zaměstnance v obsluze, co a jak zlepšit ve Vaší restauraci, jaké produkty nebo dodavatele zvolit, apod. Někdy pohled z vnější a odborný audit pomůže více, než by se dalo čekat.