Bezplatná poradna pro restaurace a gastro provozy ohledně koronaviru

Zavřít restauraci na minimálně 10 dní kvůli koronaviru je pro každého restauratéra bezesporu velmi těžké. S tím navíc každému vyvstává mnoho otázek. Co teď dělat? Co se zaměstnanci? Jak vydělat potom o tolik víc, aby se ztráty dorovnaly? Jak chránit zaměstnance před nákazou? Co se zbožím? Z čeho platit fixní náklady a zálohy na služby? A další a další. Možná máte i strach, co bude dál. Nebojte se a zachovejte si klid. Vše se dá nakonec zvládnout a my tu jsme a budeme i nadále pro vás.

Jelikož chápeme, v jaké jste situaci, a chceme všem restauratérům pomoci, zřídili jsme pro majitele a vedoucí pracovníky restaurací, hospod, kaváren, cukráren a dalších stravovacích zařízení speciální bezplatnou poradnu. Ať už máte jakékoliv otázky ohledně koronoviru v souvislosti s provozem restaurace nebo jiného gastro podniku, můžete se zdarma registrovat do naší poradny a my rádi odpovíme na vaše dotazy.

Rádi bychom vás však poprosili o shovívavost, pokud nedostanete odpověď okamžitě. Restaurací, které se na nás s dotazy obrací, je mnoho. Každému odpovídáme v rámci možností co nejdříve. Pro urychlení nám na sebe zanechte ve zprávě i telefonický kontakt. Můžete se tak případně vyhnout delšímu čekání na odpověď e-mailem. Berte, prosím, také na vědomí, že se nejedná o právní poradnu nebo něco podobného. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaše dotazy.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře a k zasílání e-mailů, které by Vás v této souvislosti mohly zajímat. Zásady zpracování osobních údajů